wyszukiwarka

SEXCEL

Nadchodzą nowe dni Genetyki Seksowanej...

 

Sexcel NoTag rgbLR

 

Wykorzystując technologię XXI wieku firma ABS Global opracowała własną technologię seksowania Sexcel ™, jest to genetyka seksowana, która ma na celu dostarczenia większej ilości ciąż o wyższej wartości genetycznej w Twoim stadzie.

 

Nasienie sortowane było dostępne przez wiele lat; jednakże dotychczas stosowana technologia zawsze była taka sama ... do dziś. Firma ABS zainwestowała w ostatnich latach znaczące środki w rozwój wyjątkowej technologii XXI wieku, która jest łagodniejsza dla komórek i pozwala nam dostarczać produkt, który przyczyni się do poprawy wartości genetycznej w swoim stadzie.


Sexcel używa najbardziej zaawansowanych technologii oraz łączy w sobie najwyższą wartość genetyczną i najlepszą płodność naszych buhajów , które pomogą .... Szybko przyczynią się do postępu genetycznego w Twoim stadzie.

 

Benefity wynikające z używania Sexcel

Infographic only 2

Więcej jałówek
- Możliwość wyprodukowania większej liczby jałówek do remontu stada, co pozwala powiększać stado z własnego materiału hodowlanego i zmniejszyć ryzyko przenoszenia chorób.

Nowa technologia
-Pionierska i, najbardziej zaawansowana technologia dostępna na rynku.

Najlepszy performers
-W próbach testowych, w porównaniu z konwencjonalnym nasieniem, Sexcel osiągnął relatywnie wyższy współczynnik zacieleń niż jakikolwiek inny sortowany produkt genetyczny.
Zwiększ wartość genetyczną
- ABS zobowiązuje się do korzystania z najlepszych dostępnych buhajów w Sexcel. Wybierz najlepsze jałówki i pokryj je Sexcel, aby szybko osiągnąć postęp genetyczny.

Więcej mleka
- Badania wykazują, że jałówka rodząca cieliczkę wytwarza więcej mleka.

Jeszcze więcej korzyści

- Jałówki zazwyczaj mają łatwiejsze wycielenia, tym samym zmniejsza się ryzyko i koszty związane z problematycznym wycieleniem 

Relative conception rate graph 2

Szybki postęp genetyczny w Twoim stadzie

 

 • ABS NEWS

  01 wrzesień 2017

  SEXCEL

  ABS Global wprowadza na rynek nowy produkt: seksowaną genetykę Sexcel™ Madison, Wisconsin, USA — firma ABS Global Inc. (ABS), będąca częścią Genus plc, wprowadza dziś na rynek seksowaną genetykę Sexce...
 • ABS NEWS

  01 wrzesień 2017

  SEXCEL

  Nadchodzą nowe dni Genetyki Seksowanej... Wykorzystując technologię XXI wieku firma ABS Global opracowała własną technologię seksowania Sexcel ™, jest to genetyka seksowana, która ma na celu dostarcze...

 

MAPA STRONY