wyszukiwarka

VALIANT VERSATILE

VALIANT VERSATILE to wszechstronny i najwyższej klavaliant 3b2sy produkt dezynfekujących do higieny doju. Zawiera one unikalną i wysoce skuteczną kombinację substancji przeciwbakteryjnych, zapewniając do dziewięciu godzin ochrony między dojami.

 

 

 

Valiant Versatile jest taka samo skuteczny jak Valiant Barrier. Valiant Versatile ma wszystkie chemiczne właściwości Valiant Barrier, nie tworzy valiant 3b3jednak bariery fizycznej. Oznacza to, że Valiant Versatile może być stosowany po doju jakospray lub dipping w każdym systemie utrzymania krów w oborze. Ma jaskrawo-zieloną barwę, a więc jest widoczny na strzykach. 

 

 

 

Zawiera również te same środki dermo-ochronne ( lanolina i d-glucitol ). Jego działanie bakteriobójcze jest zatem równie szybkie i skuteczne. Wrzechstronność tego produktu polega na tym, iż może być stosowany do higieny przedudojowej jako pre-dipping i do higieny poudojowej, jak dpipping.

 

 

 

 • ABS NEWS

  01 wrzesień 2017

  SEXCEL

  ABS Global wprowadza na rynek nowy produkt: seksowaną genetykę Sexcel™ Madison, Wisconsin, USA — firma ABS Global Inc. (ABS), będąca częścią Genus plc, wprowadza dziś na rynek seksowaną genetykę Sexce...
 • ABS NEWS

  01 wrzesień 2017

  SEXCEL

  Nadchodzą nowe dni Genetyki Seksowanej... Wykorzystując technologię XXI wieku firma ABS Global opracowała własną technologię seksowania Sexcel ™, jest to genetyka seksowana, która ma na celu dostarcze...

 

MAPA STRONY